Trochę historii

AR Skład — niewielki sklep zatrudniający trzy osoby — został założony w 1991 roku. Od początku jednak, dbaliśmy o rozwój firmy.

W roku 2000 staliśmy się częścią grupy PSB. Pierwszą filię — hurtownię materiałów budowlanych — otworzyliśmy pięć lat później. Z biegiem czasu, przekształceniom ulegał także sklep. W 2007 roku przybrał formę samoobsługowego marketu, a jego powierzchnia wzrosła z zaledwie 120 do 700m2, by w roku 2009 powiększyć się do 1000m2.

Dziś, AR Skład jest przedsiębiorstwem zatrudniającym 32 osoby w dwóch placówkach handlowych obsługujących firmy deweloperskie oraz klientów indywidualnych. Posiadamy złożoną z pięciu samochodów ciężarowych — w tym czterech z dźwigami HDS — oraz dwóch dostawczych, flotę transportową. Umiemy odpowiadać na wymagania klientów, czemu zawdzięczamy naszą pozycję na rynku. I dalej się rozwijamy.

Przyjazna firma

Nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiednich materiałów i ich późniejszym transporcie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o drobny remont, budowę domu, czy przedsięwzięcie deweloperskie — wykwalifikowany personel służy pomocą w wyborze odpowiednich środków do realizacji projektów klientów. Produkty kupione w naszych punktach sprzedaży możemy dostarczyć — tak kilka sztuk, jak kilkadziesiąt palet — w dowolne miejsce.

Dogodne formy transakcji

W naszych placówkach obsługujemy płatności kartami płatniczymi oraz kredytowymi. Istnieje także możliwość zakupu towarów w systemach ratalnych.

  • Visa
  • Mastercard
  • JCB
  • Drivers Club International
  • American Express

Nagrody,
wyróżnienia,
certyfikaty

Dwie dekady obecności na rynku i dbałość o markę znajdują odzwierciedlenie w uznaniu z jakim się spotykamy.

Jesteśmy zdobywcami licznych nagród oraz certyfikatów potwierdzających nasz dynamizm, rzetelność i profesjonalizm. Od 2007 roku, corocznie, otrzymujemy certyfikat Soldinej Firmy, od 2008 — uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Zdobyliśmy tytuł Mazowieckiej Firmy Roku 2008 oraz nagrodę Orła Polskiego Budownictwa. Od roku 2010 posiadamy certyfikat Polish Product.